چاپ        ارسال به دوست

افتتاحیه مسابقات ورزشی موسسه یادبود شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.


مراسم افتتاحیه لیگ مسابقات ورزشی موسسه یاد بودشهیدحاج قاسم سلیمانی مورخ بیستم آبان ماه با حضور جمعی از کارکنان و مدیران موسسه در محل سالن شهید مطهری برگزار شد.

در مراسم افتتاحیه این مسابقات،دکتر فدایی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی موسسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی،گفت:سردار سلیمانی مظهر شجاعت،از خودگذشتگی برای همگان هستند و ما موظف هستیم همواره نام و منش و روش این شهید سرافراز میهن را زنده نگه داریم و چه خوب است که کمیته ورزش موسسه تصمیم گرفت یک دوره مسابقات ورزشی بانام و یاد این شهید والامقام برگزار نماید.
وی بابیان اینکه ورزش در موسسه به منظور افزایش سلامتی و نشاط بین همکاران می بایست جدی گرفته شود،افزود:با توجه به روحیه ورزشی بین همکاران از توسعه و ترویج ورزش در موسسه حمایت خواهیم کردو تا جایی که قانون،امکانات و منابع به ما اجازه می دهدبه امر .ورزش موسسه خواهیم پرداخت گفتنی است در مراسم افتتاحیه لیگ مسابقات ورزشی موسسه که در سه رشته تنیس روی میز،دارت و شطرنج در دو گروه آقایان و بانوان برگزارمی شود،اقای گزانه سرپرست اداره کل منابع انسانی وامور اداری،سرکار خانم صوفی زاده و همچنین آقای طهوریان دبیر کمیته ورزش به بیان دیدگاه هاو اقدامات صورت گرفته درحوزه ورزش موسسه پرداختند.
شایان ذکر است در این دوره ازمسابقات تعداد ۵۵ نفر از همکاران ورزشکار خانم و آقا طی ۲۳۵ مسابقه به رقابت میپردازند و اختتامیه این رویداد همزمان با ولادت حضرت زهرا (س) و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد. در این نشست پیرامون ماموریتهای موسسه خصوصا حوزه معاونت آموزشی و دانشجویی، چالش های آموزش و راهبردهای این حوزه در خصوص جذب دانشجو و ارتقاء سطح آموزشی موسسه بحث و تبادل نظر شد و پیشنهاداتی از سوی اعضای هیئت علمی ارائه گردید.

                                                                         معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی
                                                                         دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات
                                                                         https://eitaa.com/vpimps


 
 

 


١٤:٢٠ - 1402/08/24    /    شماره : ٩٠٨٣    /    تعداد نمایش : ١٢٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: