چاپ        ارسال به دوست

برپایی آیین بزرگداشت درگذشت دکتر عادل آذر در دهلران

آیین بزرگداشت درگذشت مرحوم دکتر عادل آذر مشاور رئیس جمهور و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی با حضور جمعی از مقامات کشوری و لشکری در دهلران برگزار شد. این آیین با حضور حجت الاسلام موسوی امام جمعه و صادقی فرماندار ویژه شهرستان دهلران ، اقشار مختلف مردم ، مسئولان ، دانشگاهیان ، فرماندهان و پرسنل نظامی و انتظامی در مسجد جامع دهلران برگزار شد.
امام جمعه دهلران در این آیین با تسلیت درگذشت دکتر آذر به مردم ایران ، استان ایلام و بویژه شهرستان دهلران گفت: مرحوم آذر از رزمندگان دوران دفاع مقدس و چهره های شناخته شده ای کشور و دارای تالیفات موثری بودند و امروز مردم عزادار این دانشمند هستند. حجت الاسلام سید محسن موسوی افزود: مرحوم آذر در منطقه محرومی تحصیلات خود را ادامه داد و از چهره های ماندگار علمی کشور شد. فرماندار ویژه دهلران هم با تسلیت درگذشت دکتر آذر به مردم ایران اسلامی ، استان ایلام و همشهریان دهلرانی یادآور شد: مرحوم آذر در مسوولیت های مختلفی چون نماینده مجلس ، رئیس مرکز آمار ایران و رئیس دیوان محاسبات و مشاور رئیس جمهور و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی به کشور خدمت کرد.
لطیف صادقی با تقدیر از ابراز محبت شخصیت های ملی و کشوری و استانی اظهار داشت دکتر عادل آذر از چهره های ماندگار علمی کشور در مسئولیت هایی چون نماینده حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، ریاست مرکز آمار ایران، رئیس دیوان محاسبات کشور و رئیس دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس، رئیس مرکز مطالعات مدیریت و بهره‌وری ایران، عضو هیات امنای دانشگاه تربیت مدرس، عضو هیات علمی گروه مدیریت صنعتی دانشگاه تربیت مدرس و مدیر گروه رشته مدیریت صنعتی دانشگاه امام صادق (ع)، مشاور رییس جمهوری و رییس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی بعنوان عضو حقیقی ستاد راهبری تحول دولت به کشور خدمت کرد.
مرحوم دکتر عادل آذر از سرمایه های انسانی ارزشمند کشور و استان ایلام و دارای نشان ها و جوایز ملی و عضویت در مجامع علمی مختلف و کارنامه سوابق اجرایی و آثار فاخر و برجسته ای بود. لازم به ذکر است مجلس یادبود آن استاد فقید روز چهارشنبه مورخ ۱۲ مردادماه از ساعت ۱۱الی ۱۲:۳۰ در مسجد نور واقع در میدان فاطمی تهران برگزار می گردد


١٠:٠٦ - 1401/05/14    /    شماره : ٧٢٥٢    /    تعداد نمایش : ٢٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: