فراخوان مقاله برای فصلنامه های " برنامه ریزی وبودجه" و " فرایندمدیریت و توسعه "
در آستانه تدوین برنامه هفتم توسعه کشور، فصلنامه های " فرایند مدیریت و توسعه " و "برنامه ریزی و بودجه" برای پشتیبانی اندیشه ای از تدوین و اجرای برنامه هفتم توسعه ویژه نامه ای را منتشر می کند .جهت دریافت اطلاعات در خصوص موضوعات و محورهای ویژه نامه و ارسال مقاله کلیک کنید.
 ١٦:٥٦ - 1400/10/26 - تعداد نظرات : ٠

طرح پژوهشی "جعبه ابزار پیش‌بینی تورم با استفاده از ابزارهای اقتصادسنجی" پایان یافت
این طرح به کارفرمایی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی و با نظارت علمی آقای دکتر ناصر خیابانی در قالب 3 گزارش(پیش‌بینی غیر شرطی، شرطی و گزارش فصلی تورم و پیاده‌سازی کامل بسته محاسباتی و آموزش پژوهشگران موسسه)، با ارایه سخنرانی مجری طرح در موسسه به پایان رسید .
 ١٠:٢٩ - 1400/10/21 - تعداد نظرات : ٠

دوره آنلاین "اسناد خزانه اسلامی، اوراق تسویه و اوراق مشارکت" سیزدهم و پانزدهم دی ماه برگزار شد
این دوره آموزشی 8 ساعته بصورت مجازی و آنلاین با ارائه و تدریس آقای محمد کلاته کارشناس حسابرس وزارت امور اقتصادی و دارایی و با شرکت مدیران و کارشناسان حوزه های بودجه ای و مالی در بخش های دولتی و خصوصی روزهای دوشنبه و چهارشنبه 13 و 15 دیماه برگزار گردید.
 ٠٨:٤٢ - 1400/10/18 - تعداد نظرات : ٠

با حضور رئیس موسسه ،مراسم تودیع و معارفه معاونین توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و پژوهشی موسسه برگزار شد
با حضور رئیس موسسه مراسم تودیع و معارفه معاونین توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و پژوهشی موسسه برگزار شد
 ١٥:١٣ - 1400/10/11 - تعداد نظرات : ٠

دوره آموزشی مجازی "لایحه بودجه سال 1401" هشتم و نهم دی ماه برگزار شد
این دوره آموزشی بصورت مجازی و آتلاین با آموزش آقای مهندس محبوب، معاون محترم رئیس امور تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور برای مدیران و کارشناسان بودجه ای، ذیحسابان و کارشناسان امورمالی بخش های دواتی و خصوصی برگزار شد
 ٠٩:٠٢ - 1400/10/08 - تعداد نظرات : ٠

تازه‌های آذر ماه 1400 ناشران تهران
نزدیک به 660 عنوان کتاب‌های جدید منتشر شده از سوی ناشران تهران به صورت موضوعی جداسازی و در فهرست‌های زیر برای انتخاب کتاب در اختیار کابران قرار دارد.
 ٠٨:٢٣ - 1400/10/05 - تعداد نظرات : ٠

نشست مجازی و آنلاین"پژوهش و مسئولیت اجتماعی" هفتم دی ماه برگزار می گردد
این نشست بصورت آنلاین و مجازی با سخنرانی دکتر مقصود فراستخواه عضو هیات علمی موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی و دکتر نعمت الله فاضلی استاد پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی روز سه شنبه 7 دی ماه از ساعت11 الی 13 برگزار می گردد
 ٠٨:٠٩ - 1400/10/05 - تعداد نظرات : ٠

لغو برگزاری "نشست تخصصی تشریح سند تحول دولت مردمی "
با کمال احترام وعرض پوزش به استحضار می رساند با توجه به شرایط جدید ناشی از احتمال شیوع سویه جدید ویروس کرونا "نشست تخصصی تشریح سند تحوّل دولت مردمی" که قرار بود از ساعت 8/30 الی 11 روز سه شنبه 1400/09/30 بصورت حضوری ومجازی در تالار جلسات خواجه نصیر طوسی برگزار شود لغو می گردد.
 ١٢:٤٣ - 1400/09/27 - تعداد نظرات : ٠

یکصدو پنجاه و سومین شماره جدید فصلنامه " برنامه ریزی و بودجه "منتشر شد
فصلنامه علمی شماره 153" برنامه ریزی و بودجه"با درج مقالات و نوشتارهای محتلف در حوزه های مدیریت ، برنامه ریزی توسعه ، اقتصاد و...منتشر شد . برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
 ٠٩:٣١ - 1400/09/27 - تعداد نظرات : ٠

با حضور آقای دکتر عادل آذر مشاور محترم رئیس جمهور و رئیس موسسه "دهمین جلسه هم اندیشی برنامه هفتم توسعه " برگزار شد
در این جلسه گزارش تدوین شده در اندیشکده حکمرانی دانشگاه صنعتی شریف با عنوان "اصلاح نظام تدبیر پیشنهادهائی برای برنامه هفتم توسعه" توسط جناب آقایان دکتر مرتضی زمانیان و دکتر محمد محسن مومنی راد اساتید و پژوهشگران اندیشکده مذکور مطرح گردید.
 ٠٨:٥٣ - 1400/09/21 - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>