چاپ        ارسال به دوست

با حضور رئیس موسسه ،مراسم تودیع و معارفه معاونین توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و پژوهشی موسسه برگزار شد

طی مراسمی با حضور جناب آقای دکتر عادل آذر، مشاور رئیس جمهور و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی و جمعی از اساتید و مدیران، معاونین جدید توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و پژوهشی موسسه معرفی شدند.

در این مراسم دکتر غلامحسین فیروزفرمعاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی موسسه ضمن تشکر از همراهی مدیران و کارکنان، به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این معاونت طی 8 سال فعالیت در بخش های مختلف نیروی انسانی، برنامه های آموزشی کارکنان، حوزه های رفاهی ، پشتیبانی ، بودجه ای ، مالی و تجهیز امکانات سخت افزاری در موسسه پرداخت. همچنین دکتر محمدرضا امیری طهرانی زاده ،معاون پژوهشی با بیان اینکه رویکرد این معاونت از ابتدا مساله محوری و میان رشته ای بودن طرح های پژوهشی بود، به ارائه گزارشی از برنامه ها و فعالیت های انجام شده در دفاتر خدمات پزوهشی، طرح های پژوهشی، نشست ها ،کتابخانه و انتشارات طی مدت تصدی در این معاونت پرداخت و از تلاشها ، خدمات و همکاری اساتید و کارشناسان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه ، ریاست محترم موسسه با بیان اینکه موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی بعنوان یک مجموعه گرانسنگ دانشی ، علمی تخصصی و با نیروی انسانی توانمند و ومحتوای غنی علمی محسوب می شود، از زحمات معاونین محترم موسسه در این فرایند تقدیر و قدردانی کرد و با آرزوی موفقیت برای آنان ابراز امیدواری کرد، مدیران و کارشناسان محترم موسسه با کمک و تلاش هر چه بیشتر همچنان در راستای اعتلای موسسه و انجام ماموریتهای جدید برنامه ریزی و فعالیت کنند.

در پایان این مراسم از سوی آقای دکتر عادل آذر رئیس محترم موسسه، طی حکمی ضمن قدردانی از خدمات آقای دکتر محمدرضا امیری طهرانی در حوزه پژوهش، آقای دکتر غلامحسین فیروزفر به عنوان مشاور رئیس موسسه و سرپرست معاونت پژوهشی منصوب شد.

رئیس موسسه همچنین در حکم جداگانه ای با تشکر از زحمات آقای دکتر فیروزفر، آقای امیدعلی پارسا را به عنوان معاون جدید توسعه مدیریت و سرمایه انسانی موسسه منصوب نمود.

 

 

 

 

 


١٥:١٣ - 1400/10/11    /    شماره : ٦٥٥١    /    تعداد نمایش : ٤٥٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: