ایثارگران رسولان انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل های بعدی هستند
رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: تجربه دفاع مقدس بعد از صدر اسلام و ادوار زندگی ائمه اطهار در جهان بی‌نظیر است و ایثارگران باید به‌عنوان رسولانی صادق این فرهنگ و تجربیات را به نسل های بعدی منتقل کنند.
 ١٢:٣٨ - 1402/07/05 - تعداد نظرات : ٠

در نشست کارگروه پولی و بانکی بررسی شد: آثار کنترل مقداری ترازنامه بانک‌ها بر تولید و تورم
به گزارش روابط عمومی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی با توجه به شعار سال و تأکید مقام معظم رهبری بر مهار تورم و اجرای برنامه‌های دولت در این زمینه، بررسی متغیرهای مؤثر بر تورم در دستور این کارگروه قرار گرفت.
 ١٠:٤٣ - 1402/06/29 - تعداد نظرات : ٠

راههای پیشرفت متوازن استان هرمزگان بررسی شد
معاونت پژوهشی موسسه در ادامه برگزاری نشست های تخصصی بررسی راههای پیشرفت متوازن استانها، استان هرمزگان را مورد بررسی قرار داد .
 ١٠:٣٧ - 1402/06/29 - تعداد نظرات : ٠

رئیس موسسه: تدوین نقشه راهبردی صنعتی کشور مراحل نهایی خود را طی می‌کند
محمدهادی زاهدی وفا در نشست "طرح تدوین نقشه راهبردی صنعتی و ارتقاء تولید داخل" ضمن بیان مطلب فوق گفت: نقشه راهبردی صنعتی و ارتقاء تولید داخل بر اساس آمایش سرزمینی و با افق بلندمدت تدوین می‌شود.
 ٠٩:١٢ - 1402/06/28 - تعداد نظرات : ٠

دوره آموزشی مجازی 4 ساعته "ضوابط و مقررات حاکم بر اموال دانشگاهها" 15 مهر برگزار می گردد
این دوره آموزشی بصورت آنلاین ویژه مدیران و کارشناسان حوزه توسعه مدیریت ، طرح و برنامه ، ذیحسابان و مدیران امور قراردادهای مراکز دانشگاهی و آموزشی و پژوهشی در تاریخ 15 مهر از ساعت 8:30 تا 12:30 برگزار می گردد
 ١٤:٠٠ - 1402/06/26 - تعداد نظرات : ٠

تازه‌های سالانه کتابخانه موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی
بیش از 1900 عنوان کتاب چاپی، دیجیتال، پایان‌نامه، گزارش پژوهشـی به تعداد مندرج زیر در طی یـک ســـال گذشته به مجموعه کتابخانه موسـسـه افزوده شده است.
 ١١:١٤ - 1402/06/21 - تعداد نظرات : ٠

رشد اقتصادي اولويت نخست سازمان برنامه و بودجه كشور است
معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور در سومين نشست هم‌انديشي با جمعي از صاحب‌نظران اقتصادي با موضوع «اولويت‌هاي نظام برنامه‌ريزي كشور» از اولويت داشتن رشد اقتصادي بر ساير مسائل براي سازمان برنامه و بودجه كشور خبر داد و گفت: با توجه به كم‌رشدي دهه گذشته، دولت موفق شده در دو سال گذشته، قدم‌هاي خوبي را براي افزايش رشد اقتصادي در كشور بر دارد كه اين سياست همچنان ادامه خواهد يافت.
 ٠٩:٠٥ - 1402/06/21 - تعداد نظرات : ٠

بررسی وضعیت توسعه‌ای استان هرمزگان و عدم تعادل‌های درون منطقه‌ای
سخنرانان: ابراهیم شاکری‌زاده و عباس منتظری دبیر جلسه: دکتر حسین نوری‌نیا زمان: شنبه 18 شهریور ماه
 ١١:١٨ - 1402/06/13 - تعداد نظرات : ٠

برگزاری نشست آنلاین"بررسی وضعیت توسعه‌ای استان کرمانشاه و عدم تعادل‌های درون منطقه‌ای"
این نشست بصورت مجازی روز شنبه 11 شهریورماه با سخنرانی دکتر حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه و دکتر جمال فتح الهی عضو هیات علمی دانشگاه رازی کرمانشاه از ساعت 10 الی 12 برگزار می گردد.
 ٠٨:٤٠ - 1402/06/07 - تعداد نظرات : ٠

ارتقاء رتبه نشریه علمی "برنامه ریزی و بودجه" موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی
در سایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری 40 عنوان نشریه از گروه اقتصاد به زبان فارسی ثبت شده است که تنها 7 عنوان نشریه علمی رتبه الف کسب کرده اند و نشریه "برنامه ریزی و بودجه" موسسه نیز در رتبه بندی سال 1401 موفق به کسب رتبه الف شد.
 ٠٨:٣١ - 1402/06/07 - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>