نشست تخصصی آنلاین "بررسی وضعیت توسعه ای استان آذربایجان شرقی و عدم تعادل های درون منطقه ای" 22 مرداد برگزار می گردد
این نشست بصورت مجازی با سخنرانی محمد فرشکاران رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی و خانم بهارک نصر معاون بودجه این سازمان روز شنبه 22 مرداد از ساعت 12 الی 14 برگزار می گردد
 ٠٩:٠٨ - 1401/05/19 - تعداد نظرات : ٠

عرض تسلیت موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی به سرکارخانم دکتر طوبی غضنفری
طی پیامی از سوی معاونین ، اساتید ، مدیران و کارکنان موسسه، درگذشت پدر همسر و خواهر همسر گرامی مرحوم دکتر عادل آذر به همسر محترمه سرکارخانم دکتر طوبی غضنفری تسلیت گفته شد.
 ١٤:٥٦ - 1401/05/18 - تعداد نظرات : ٠

پیام تقدیر و تشکر موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی از حضور مسولین ،مدیران و مردم ولایت مدار در مجلس یادبود مرحوم دکتر عادل آذر
از سوی معاونین ، مدیران، اساتید و کارکنان موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی طی پیامی از حضوز در مراسم ،مشارکت و همدردی مسولان ، مدیران و مردم غیور استان ایلام تقدیر و تشکر شد.
 ٠٩:٠٠ - 1401/05/15 - تعداد نظرات : ٠

مراسم یادبود استاد فقید دکتر عادل آذر در تهران برگزار شد
مراسم یادبود مرحوم دکتر عادل آذر مشاور رییس جمهور و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی روز چهارشنبه ۱۲ مرداد در مسجد نور با حضور مقامات عالی ، مسولان ، مدیران و چهره‌های علمی و سیاسی کشور برگزار شد.
 ١٠:١٨ - 1401/05/14 - تعداد نظرات : ٠

برپایی آیین بزرگداشت درگذشت دکتر عادل آذر در دهلران
درگذشت مرحوم دکتر عادل آذر مشاور رئیس جمهور و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی با حضور جمعی از مقامات کشوری و لشکری در دهلران برگزار شد.
 ١٠:٠٦ - 1401/05/14 - تعداد نظرات : ٠

مراسم یادبود استاد فقید مرحوم"دکتر عادل آذر " روز چهارشنبه 12 مرداد در مسجد نور برگزار می گردد
این مراسم در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) روزچهارشنبه مورخ 12 مرداد از ساعت 11 الی 12:30 در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار می گرددحضور سروران گرامی موجب تسلای خاطر بازماندگان خواهد بود.
 ٠٨:٥٤ - 1401/05/11 - تعداد نظرات : ٠
 ٠٨:٢٤ - 1401/05/11 - تعداد نظرات : ٠

پیکر استاد گرانقدر، مرحوم دکتر عادل آذر تشییع شد ( گزارش تصویری )
پیکر مرحوم دکتر عادل آذر مشاور رییس‌جمهور و رییس مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی با حضور جمعی از مقامات کشوری و لشگری و دانشگاهیان در دانشگاه تربیت مدرس تشییع شد.
 ٠٩:١٥ - 1401/05/10 - تعداد نظرات : ٠

تسلیت جمعی از مسئولان و مقامات کشوری در پی درگذشت مرحوم « دکتر عادل آذر»
رئیس جمهور، رئیس مجلس ، رئیس قوه قضاییه و جمعی از مسئولان در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت مرحوم دکتر آذر رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را تسلیت گفتند.
 ١٢:٣٤ - 1401/05/09 - تعداد نظرات : ٠

اطلاعیه مراسم تشییع و تدفین استاد فقید مرحوم دکتر "عادل آذر "
مراسم تشییع پیکر آن مرحوم روز یکشنبه نهم مرداد ماه از ساعت 9 الی 10صبح از روبروی مسجد دانشگاه تربیت مدرس واقع در خیابان جلال آل احمد برگزار می گردد .همچنین مراسم تدفین آن فقید سعید روز دوشنبه دهم مرداد در شهرستان دهلران برگزار می گردد
 ١٢:٣٩ - 1401/05/08 - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>