چاپ        ارسال به دوست

تاکید بر مشارکت حداکثری اعضای هیات علمی در تامین نیازهای پژوهشی سازمان برنامه و بودجه

 

در نشست هم‌اندیشی معاون پژوهشی با اعضا هیات علمی گروه‌های آموزشی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی بر مشارکت حداکثری اساتید در تامین نیازهای پژوهشی سازمان برنامه و بودجه تاکید شد.

در این نشست که روز دوشنبه نهم بهمن ماه در سالن استاد شهید مطهری برگزار شد،در خصوص وضعیت گروه‌های پژوهشی موسسه و همچنین محورهای پژوهشی در سال 1403 بحث و تبادل نظر شد.

معاون پژوهشی موسسه درباره ضرورت بازنگری در تشکیل گروه‌های پژوهشی، در راستای رسالت سازمان برنامه و بودجه کشور و همچنین وظایف و رسالت موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی توضیحاتی را ارایه کرد.

وی با تاکید بر اصل تامین نیازهای پژوهشی و مشاوره‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور و همچنین سازماندهی نیروهای پژوهشی موسسه، فلسفه گروه‌های پژوهشی پیشنهادی را بیان و بر ضرورت مشارکت اساتید در این گروه‌ها  تاکید کرد و گفت: رویکرد معاونت پژوهشی استفاده حداکثری از مشارکت اعضای هیات علمی در قالب گروه های پژوهشی برای کمک به نیازهای سازمان برنامه و بودجه است.

در پایان این نشست، اعضای هیات علمی موسسه درباره چگونگی و شرح وظایف گروه‌های پژوهشی به ارائه دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند و مقرر شد،نظرات آنان درباره شکل‌گیری گروه‌ها و محورهای پیشنهادی معاونت پژوهشی، دریافت و در نشست آتی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرند.  


١٢:٤٧ - 1402/11/11    /    شماره : ٩٤٣٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: