فرم ثبت نام شرکت در مراسم پايانی جشنواره پژوهشگران جوان اقتصاد ايران

مراسم پایانی نخستین دوره جشنواره پژوهشگران جوان اقتصاد ایران با هدف توسعه انجام پژوهش‌های کاربردی اقتصاد ایران، جهت‌دهی به این پژوهش‌ها و ارج نهادن و تقدیر از پژوهشگران جوان این عرصه در روز شنبه 23 تیرماه 1397 در سالن دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی، برگزار و اقتصاددان جوان برتر کشور، معرفی خواهد شد. این مراسم ضمن تشویق و انگیزه‌بخشی برای انجام پژوهش‌های کاربردی در حوزه‌های تخصصی اقتصاد، فرصتی برای گردهمایی پژوهشگران جوان و صاحب‌نظران حوزه‌های گوناگون اقتصاد فراهم می‌آورد.

مراسم با سخنرانی نامزدهای منتخب، شامل ارایه‌ای از فعالیت‌های پژوهشی آنها آغاز می‌شود. پس از هر سخنرانی، پرسش و پاسخ میان داوران جشنواره (که از اساتید اقتصاد هستند) و نامزدها انجام خواهد شد. همچنین نشست دوستانه‌ای بین نامزدهای منتخب و شرکت‌کنندگان در مراسم جشنواره در برنامه قرار دارد. سرانجام در مراسم اختتامیه، فرد برگزیده نخستین دوره جشنواره پژوهشگران جوان اقتصاد ایران معرفی خواهد شد. بدین وسیله از دانشجویان مقطع دکتری رشته اقتصاد دعوت می‌شود که ضمن ثبت نام در سایت جشنواره در این مراسم شرکت نمایند.

آشنایی با زمینه‌های تحقیقاتی سایر پژوهشگران جوان برگزیده در حوزه‌های تخصصی گوناگون مطالعات کاربردی اقتصاد ایران و نیز بهترین مقالات آنها می‌تواند انگیزه خوبی برای حضور در چنین برنامه‌ای باشد. بی‌شک برگزاری چنین جشنواره‌ای با مشارکت دانشکده‌ها و مراکز پژوهشی اقتصادی معتبر کشور و تداوم آن در سال‌های آینده می‌تواند گام‌ مهمی برای اعتلای علم اقتصاد در کشور و همچنین شبکه‌سازی بین محققین اقتصادی جوان باشد.

مهلت ثبت نام شرکت در مراسم پایانی جشنواره پژوهشگران جوان اقتصاد ایران، سه شنبه 19 تیر ماه 1397 می باشد.

نام و نام خانوادگی : * دانشگاه/ مرکز پژوهشی محل تحصيل/ کار:
كد ملي: * شماره دانشجويی/ پرسنلی:
شماره همراه: * ايميل آدرس:
تصوير کارت دانشجويي/ پرسنلی:
نشاني:
جهت پرداخت هزينه ثبت نام حضور در مراسم پايانی جشنواره به مبلغ 500000 ريال ، نام کاربری و رمز عبور دلخواه خود را به لاتين در زير تکميل نموده و در هنگام پرداخت در قسمت درگاه الکترونيکی از آن استفاده نمائيد

نام کاربری جهت درگاه پرداخت (EN):
رمز عبور درگاه پرداخت (EN) :

در صورت تائيد اطلاعات فوق لطفا پس از ورود عبارت زير بر روی دکمه ارسال کليک نمائيد.

لطفا متن درون تصویر را در جعبه متن زیر آن وارد نمائید 
*

تمامی حقوق اين سايت برای " جشنواره پژوهشگران جوان اقتصاد ايران" محفوظ ميباشد

youngeconomist.imps.ac.ir