چاپ        ارسال به دوست

کتاب " اقتصاد ایران چالش ها و رویکردهای دستیابی به رشد پایدار و اشتغالزا " منتشر شد

کتاب " اقتصاد ایران چالش ها و رویکردهای دستیابی به رشد پایدار و اشتغالزا " توسط گروه انتشارات معاونت پژوهشی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی منتشر گردید.

بررسی­ ها نشان می­ دهد که عملکرد بلندمدت اقتصاد ایران، دارای فاصله ای قابل توجه با قابلیت­ های فراوان آن برای دستیابی به رشد اقتصادی بالا است. هر چند وجود این فاصله، برخورداری کمتر از سطح رفاه ممکن را در گذشته به همراه داشته ، اما تداوم آن در سالهای آینده ، از نظر ضرورتهای ایجاد اشتغال در مقیاس بزرگ، سرمایه­ گذاری در زیر ساختها ، تامین انرژی و شرایط زیست محیطی سازگار با رشد اقتصادی، می تواند مشکلات جبران ناپذیری را به وجود آورد.

کتاب حاضر با بهره­ گیری از مقالات اولین کنفرانس اقتصاد ایران و با بررسی چرایی شکل گیری و تداوم فاصله ذکر شده، رویکردهای مناسب برای دستیابی به رشد پایدار اقتصادی را معرفی می­ کند.

مسعود نیلی ، حمید کردبچه

شمارگان:1000 نسخه

قیمت :155000 ریال

سال انتشار:1396

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به فروشگاه مجازی مراجعه نمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت کتاب فوق با تلفن 26116852 فروش انتشارات تماس حاصل فرمایید.


١١:١٨ - 1396/07/12    /    شماره : ٣٤٦٥    /    تعداد نمایش : ٧٣٣کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی میباشد
Copyright © 2015 www.imps.ac.ir All rights reserved