چاپ        ارسال به دوست

با حضور رئیس موسسه ،مراسم بزرگداشت روز معلّم برگزار شد

آئین گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و تجلیل از مقام استاد، با حضور جناب آقای دکتر مسعود نیلی رئیس موسسه، معاونین و اساتید گروه های آموزشی برگزار شد.
در این مراسم رئیس موسسه ضمن تبریک این روز و فرا رسیدن اعیاد شعبانیه به حاضرین، به ایراد سخنانی در تجلیل از مقام استاد پرداخت. دکتر نیلی عنوان کرد: «ارتقاء سطح آگاهی و دانش دانشجویان، رسالت سنگینی است که بر دوش اساتید قرار دارد. جوانانی که پس از فراغت از تحصیل، روانه جامعه شده و این توان بالقوه را دارند که در حل مسائل کشور و نیز فعالیت های آموزشی، نقش موثری ایفا کنند.»
رئیس موسسه بر کیفیت آموزش به عنوان عاملی موثر در افزایش قابلیت های دانشجویان تاکید، و از تلاش های اساتید در این راستا قدردانی کرد. ایشان با بیان اینکه طی سال گذشته تعدادی استاد به اعضای هیات علمی موسسه اضافه شده اند، گفت: «اکنون می توان گفت موسسه از هیات علمی عمدتاً جوان بهره می گیرد که از این بابت جای رشد هرچه بیشتر آنان فراهم بوده و ارتقاء بیشتر مرتبه علمی می تواند تداوم یابد.»
در ادامه جلسه نوبت سخن به حاضرین نشست به جهت ارائه نظرات ،دیدگاهها و پیشنهادها سپرده شد و فرصتی صمیمی به گفتگو میان رئیس موسسه و اساتید محترم سپری شد.
در انتهای این مراسم نیز به پاس تجلیل از مقام استاد، از سو ریاست محترم موسسه به هریک از اساتید، لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود اهدا گردید.

تصاویر:

 


٠٩:٤٨ - 1396/02/12    /    شماره : ٣١٤٩    /    تعداد نمایش : ٥٧٣کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی میباشد
Copyright © 2015 www.imps.ac.ir All rights reserved