سرمایه گذاری خصوصی و خرید اهرمی

علاقمندان به شرکت در دوره وجه ثبت نام را به حساب شماره 2170469002002 بانك ملي شعبه اردشير كد 690 به شناسه 1400019360807 واريز نمایند.
لطفاً پس از پرداخت وجه فیش بانکی به مبلغ 2،400،0000 (دویست و چهل هزار تومان) مربوطه را به شماره فکس 26116845-021 ارسال و یا تصویر آن را به شماره 09128404457 تلگرام نمائید.
به همراه داشتن فیش بانکی در زمان شرکت در دوره الزامی می باشد.
لازم به ذكر است اين مؤسسه طبق رديف بودجه 102500 -03 دولتي بوده فعاليت هاي آموزشي خود را مطابق با اساسنامه مصوب شوراي عالي انقلاب فرهنگي به انجام مي رساند. لذا به استناد ماده 2 قانون ماليات هاي مستقيم، معاف از پرداخت ماليات مي‌باشد.
با توجه به محدود بودن ظرفیت کارگاه (30 نفر)، توصیه می شود ثبت نام را به روزهای آخر موکول نفرمایید.
Private Equity (PE) and Leveraged Buyouts (LBO) Transactions
خلاصه دوره
آیا می توان با خرید و به دست گرفتن مدیریت یک شرکت ارزش آن را ارتقاء بخشید؟ تحت چه شرایطی چنین سرمایه گذاری سود آور خواهد بود؟ پیچیدگی های ارزش گذاری این نوع از سرمایه گذاری ها کدامند؟ در این دوره با مدل صندوق های سرمایه گذاری خصوصی (Private Equity Fund) آشنا خواهیم شد. شرکت هایی همانند برکشایر هث وی (Berkshire Hathaway) موفقیت های بی نظیری را در دهه های گذشته با استفاده از این مدل کسب کرده اند. بررسی ساختار این صندوق ها، نحوه تامین مالی آن، روش های شناسایی فرصت های سرمایه گذاری و تاثیر این صندوق ها بر اقتصاد کلان از رئوس مطالب بخش اول این دوره می باشد. در بخش دوم با بررسی یک مثال کابردی با روشهای ارزش گذاری، تامین مالی و تخمین نرخ بازگشت سرمایه با استفاده از نرم افزار اکسل آشنا خواهیم شد.
Course Outline
PE fund structure
PE and the economy
Sources of value creation in LBO
Types of PE deals
Operational performance LBO●
Long-term restructuring LBO●
Undervaluation LBO●
Capital structure LBO●
Valuing a Highly Levered Transaction
LBO transactions and financial distress
LBO Modeling using Excel
Pricing a deal●
Financing a deal●
Estimating the returns●
Exit strategy for an LBO investment
آشنایی با مدرس دوره
مهدی راستاد دانش آموخته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف، کارشناسی ارشد فایننس و دکتری اقتصاد از دانشگاه ایلی نوی می باشد. وی در حال حاضر استادیار دانشگاه ایالتی کالیفرنیا (California Polytechnic State University) در رشته فایننس می باشد. اقتصاد مالی شرکت ها، مدیریت حاکمیتی شرکت ها، اقتصاد انرژی و مدیریت ریسک در صندوق های بازنشستگی و صندوق های ثروت ملی از جمله موضوعات تحقیقاتی وی می باشد.
علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت
conference.imps.ac.ir
مراجعه و یا با شماره 26116971-021 تماس حاصل نمایند
معاونت پژوهشیمعاونت آموزشي و دانشجويي معاونت توسعه تماس با ما
کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی میباشد
Copyright © 2015 www.imps.ac.ir All rights reserved