چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی «پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا»

پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا با هدف پایش و اطلاع‌رسانی پیامدهای اقتصادی پاندمی کرونا در ایران به نشانی (https://coronomy.ir) فعالیت رسمی رسانه ای خود را آغاز کرد.

یکی از ماموریت های پایگاه خبری، اطلاع‌رسانی و پایش تصمیم‌گیری، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، و مصوبه ها، تصمیم ها و اقدام‌های اقتصادی دولت و دستگاه‌های اجرایی ذیربط درباره مدیریت، مقابله و مهار اثرات و پیامدهای اقتصادی و اجتماعی شیوع بیماری کرونا به عموم شهروندان و خانوارها، صاحبان کسب و کارها، مدیران و سیاستگذاران نهادهای اجرایی است.

پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا همچنین به مستندسازی منظم و فراگیر تجربه ایرانی و جهانی (افراد، گروه ها، سازمان ها، نهادها، کسب و کارها و بازیگران دولتی و خصوصی و مدنی) در مواجهه با پاندمی کرونا می پردازد. در صدد ایجاد یک مرجعیت خبری، اطلاعاتی و آموزشی معتبر و در دسترس به منظور برقراری ارتباط تعاملی با جامعه هدف از طریق ارائه داده‌ها، گزارش‌ها و گفتگوهای شفاف،جامع، مستند، متقن، مستدل، تحلیلی و آینده‌نگرانه است.

این پایگاه اطلاع رسانی، به انعکاس دیدگاه‌های صاحب نظران و پژوهشگران و کارشناسان داخلی و خارجی و انتشار گزارش‌ها و تجربه‌های ملی و بین المللی در مورد آثار و پیامدهای اقتصادی اجتماعی پاندمی کرونا در ایران و جهان و همچنین پایش و بازنمایی رویدادها، سیاست‌ها،  ابتکارات، شکست‌ها، موفقیت‌ها، برنامه‌ها، خدمات و عملکرد سازمان ها و نهاهای درگیر و مسئول در پاندمی کرونا در ایران و جهان می پردازد.١٠:٥٩ - 1399/05/22    /    شماره : ٤٥٤٥    /    تعداد نمایش : ٣٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: