صفحه اصلی پژوهشدرباره معاونتطرح های پژوهشیآمار و پایش اقتصادیهمایش ها و نشست هاانتشارات
کتاب هافروشگاه مجازینشریات تخصصیگزارش های اقتصادیخبرنامه
تازه های نشر
فراخوان

پیشنهاد عناوین ترجمه و تألیف کتاب

انتشارات مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در نظر دارد با همفکری اساتید و صاحبنظران، نسبت به ترجمه و تألیف آثار معتبر علمی و کاربردی در حوزه های اقتصاد (به ویژه اقتصاد بخش عمومی، اقتصاد انرژی، اقتصاد سیاسی، اقتصاد کلان، اقتصاد توسعه) و مدیریت (به ویژه مدیریت دولتی) وهمچنین حقوق و جامعه شناسی با تأکید بر موضوعات مرتبط با ابعاد مختلف سیاستگذاری کلان اقدام نماید.

بر اساس فرایند تعریف شده، عناوین و موضوعات پیشنهادی توسط اساتید و صاحبنظران برای ترجمه و تألیف، پس از گردآوری مورد بررسی قرار گرفته و پس از تصویب شورای انتشارات مؤسسه از طریق فراخوان عمومی به اطلاع علاقمندان به تألیف و ترجمه خواهد رسید.

بدین وسیله از تمامی اساتید و صاحبنظران دعوت می شود با پیشنهاد عناوین و موضوعاتی برای تألیف و یا معرفی آثار علمی سودمند و معتبر جهان برای ترجمه، این مؤسسه را در پیشبرد اهداف علمی خود یاری رسانند.

کاربرگ پیشنهاد عناوین ترجمه کتاب

کتاب های در دست چاپ
 

كتب ­در دست چاپ

ردیف

نام کتاب

مولف/ مترجم

1

بررسی عوامل موثر و راهکارهای خروج از رکود تورمی

سید علی مدنی ­زاده

2

مجموعه واژگان اقتصاد

غلامعلی فرجادی

3

بازار یا نابازار؟

محسن رنانی

4

تجربه برنامه­ ریزی در جهان

پرویز اجلالی و همکاران

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11867 | کل بازدید : 18385101 | بازدیدکنندگان آنلاين : 4 

تماس با انتشارات


 آدرس الکترونیکی :
imps.pub@imps.ac.ir


   شماره تماس مستقیم :26116974                                شماره تماس داخلی : 4079-4051                       شماره تماس بخش فروش: 26116852       

آدرس : ضلع شمال میدان نیاوران- جمال آباد- خیابان شهید مختار عسگری- پلاک 6- موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی- ساختمان جدید- طبقه ششم- گروه انتشارات